Nowoczesne meble do salonu z aneksem kuchennym na wymiar Sky Trend Kraków
W naszej firmie najważniejszą osobą jest ZAWSZE Klient. Pozytywne opinie dają chęci  na dalszy dynamiczny rozwój firmy. Baza naszych zadowolonych Klientów to Klienci indywidualni jak i duże firmy.

Na Państwa życzenie wykonujemy bezpłatnie  pomiar, projekt i wycenę.


Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, prosimy o kontakt za pomocą formularza internetowego znajdującego się na naszej stronie, badź kontakt telefoniczny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej SKYTREND.

Swoją działalność zaczęliśmy w 1999roku w Krakowie. Głównym założeniem firmy jest indywidualne podejście do klienta. Długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt. Naszą wizytówką jest jakość, staranność, solidność oraz wygląd naszych wykonywanych prac.
Działamy na terenie całej Polski. Większość naszych projektów jest realizowanych w województwie małopolskim, między innymi w miastach takich jak Kraków, Tarnów, Nowy Sącz.

Współpracujemy z grupą wykwalifikowanych projektantów, natomiast produkcją mebli zajmują się najlepsi stolarze z Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa, którzy kochają wszelakie prace w drewnie. Dzięki tym ludziom, każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem , zaangażowaniem i pasją.

Meble na wymiar SkyTrend
Sky Trend
Szafy i meble kuchenne i biurowe na wymiar
ul. Komuny Paryskiej 21/12, 30-389 Kraków, Małopolska